نشانی دفتر

شرکت سامن صنعت داتیس

تهران، سازمان برنامه شمالی

خ سوم، خ ۲۰۰ دستگاه، پلاک ۶-، واحد ۷

SAMEN SANAT DATIS

سامن صنعت داتیس

جهت برقراری اطلاعات به چند روش میتوانید اقدام بفرمایید ، تماس تلفنی، استفاده از پیام رسان واتس اپ، ایمیل و تشریف فرمائی حضوری

آیا شما نمایندگی انحصاری شرکت OSG ژاپن هستید ؟

بله نمایندگی انحصاری شرکت OSG ژاپن در ایران. شرکت OSG در زمینه ابزار های برشی فعالیت دارد که می توانید کاتالوگ محصولات این کمپانی را از منو سایت - منو کاتالوگ ها دریافت کنید.

آیا شما نمایندگی انحصاری شرکت UTILLTALL اسپانیا هستید ؟

بله نمایندگی انحصاری شرکت UTILLTALL اسپانیا در ایران. شرکت UTILLTALL در زمینه ابزار های برشی فعالیت دارد که می توانید کاتالوگ محصولات این کمپانی را از منو سایت - منو کاتالوگ ها دریافت کنید.

آیا شما نمایندگی انحصاری شرکت SMOXH ترکیه هستید ؟

بله نمایندگی انحصاری شرکت SMOXH ترکیه در ایران. شرکت SMOXH در زمینه ابزار های برشی فعالیت دارد که می توانید کاتالوگ محصولات این کمپانی را از منو سایت - منو کاتالوگ ها دریافت کنید.

آیا شما نمایندگی انحصاری شرکت MTS چین هستید ؟

بله نمایندگی انحصاری شرکت MTSLONG چین در ایران. شرکت MTS در زمینه ابزار های برشی فعالیت دارد که می توانید کاتالوگ محصولات این کمپانی را از منو سایت - منو کاتالوگ ها دریافت کنید.

آیا شما نمایندگی انحصاری شرکت GUHRING آلمان هستید ؟

خیر نمایندگی فروش محصولات شرکت GUHRING آلمان در ایران. شرکت GUHRING در زمینه ابزار های برشی فعالیت دارد که می توانید کاتالوگ محصولات این کمپانی را از منو سایت - منو کاتالوگ ها دریافت کنید.

آیا شما نمایندگی انحصاری شرکت RUIAN چین هستید ؟

خیر نمایندگی فروش محصولات شرکت RUIAN چین در ایران. شرکت RUIAN در زمینه ابزار های برشی فعالیت دارد که می توانید کاتالوگ محصولات این کمپانی را از منو سایت - منو کاتالوگ ها دریافت کنید.

Social Medias & Messengers of Samen Sanat Datis Co

سوشال مدیا و پیام رسان های سامن صنعت داتیس

دفتر : تهران، سازمان برنامه شمالی،خ سوم، خ ۲۰۰ دستگاه، پلاک ۶-، واحد ۷

فروشگاه : تهران، خیابان امام خمینی، روبروی بیمارستان سینا، پاساژ نظام، طبقه اول، پلاک ۲۱۱  -  کدپستی:۱۱۱۴۶۴۵۵۱۸