درباره کمپانی ها

درباره کمپانی SMOXH ترکیه

موسس ما مصطفی SIMSEK، تولید تجهیزات نگهدارنده برش برای ماشین تراش CNC و فرز برش را در زمینی به مساحت 50 متر مربع در سال 2004 آغاز کرد. از زمان تاسیس، ما به طور مستمر تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری های تکنولوژیکی انجام داده ایم و به تولید خود در منطقه ای ادامه می دهیم. 15000 متر مربع با مهندسان و 120 پرسنل مجرب و بیش از 6000 نوع محصول. SMOXH Cutting Tools که در ترکیه و جهان تاثیری فراموش نشدنی بر جای گذاشته است، به برند مورد علاقه کاربران نهایی در سراسر جهان تبدیل شده است.
ابزارهای برش SMOXH با در اختیار گرفتن اکثریت سهم بخش ابزار، تقاضای جدی در بازار ترکیه به دست آورده اند.
ما 60 درصد از تولیدات خود را به کاربران خود در سراسر جهان به ویژه در بازار اروپا تحویل می دهیم.
این واقعیت که امروزه SMOXH برند ترجیحی است به این دلیل است که از نظر هزینه و کیفیت به بالاترین سطوح رسیده است. SMOXH در نتیجه سرمایه گذاری های ما در ترکیه و سراسر جهان نامی برای خود دست و پا کرده است.
ما به عنوان SMOXH با سرمایه گذاری هایی که در آموزش انجام داده ایم در پروژه های مسئولیت اجتماعی شرکت کرده ایم و با تأسیس آکادمی SMOXH در را برای پرورش نسل های شایسته در آینده باز کرده ایم.
SMOXH Cutting Tools مطمئن است که کلید موفقیت "ما" است، نه من. به همین دلیل از تمامی فروشندگان، کاربران و مهمتر از همه همکارانمان که در این موفقیت سهیم بودند تشکر می کنیم.

هلدر های تراشکاری

ابزارهای تراش برای ماشینکاری و ساخت دقیق ضروری هستند. این ابزارها به گونه ای طراحی شده اند که مواد را از سطح بیرونی قطعه کار جدا کرده و یک پوشش صاف و دقیق ایجاد می کنند. با انواع لبه های برش و هندسه، می توان از ابزارهای تراش خارجی برای تولید طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها استفاده کرد. چه با فلزات سخت و چه با پلاستیک های نرم کار کنید، این ابزارها می توانند به شما کمک کنند هر بار به نتیجه عالی برسید. بنابراین اگر به دنبال راهی مطمئن و کارآمد برای تغییر پروژه بعدی خود هستید، به ابزارهای تراشکاری ما نگاه نکنید.

Models

External Turning Tools

Internal Turning Tools

External Parting & Grooving Tool

Internal Grooving Tools

Threading Tools

Milling Tools

Copy Milling Tools

High Feed Milling Tools

Slot and Chamfering Mills

U-Drills

موارد فوق در سیستم های مختلف ارائه می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *