درباره کمپانی ها

درباره کمپانی UTILTALL اسپانیا

شخصیت ما به عنوان یک تجارت خانوادگی به نزدیکی و همکاری با مشتریانمان تبدیل می شود. مشارکت، مطالعه هر موقعیت و مشاوره تخصصی از محورهای رویکرد تجاری ماست.

این به UTILTALL اجازه داده است تا به عنوان یک شرکت ارائه دهنده خدمات کاملاً شخصی سازی شده، از انتخاب تا اجرای مناسب ترین ابزار برای هر نیاز، تکامل یابد.

با همکاری نزدیک با گروهی انحصاری از تولیدکنندگان مشهور جهان، ما طیف وسیع و دقیقی از راه حل ها را برای ماشینکاری ارائه می دهیم که به ما امکان می دهد ابزارهایی را که برنده می شوند، به کار ببریم. ما تیمی از متخصصان عالی، با دانش گسترده در این بخش، انعطاف پذیر و پویا داریم که هر راه حل را تا زمانی که منحصر به فرد شود، شخصی سازی می کنیم. ما افرادی هستیم که حل می کنیم. UTILTALL منشأ خود را در فعالیت های توزیع ابزار برشی دارد که توسط بنیانگذار آن، خوزه ساباته اولر، از سال 1958 انجام شده است.


UTILTALL در حال حاضر هویت شرکتی خود را از کیفیت، نوآوری و خدمات، ادغام در همان گروه صنعتی خانوادگی که آن را تأسیس کرد، با رشد پایدار در فعالیت‌های مختلف حفظ می‌کند. ما 210 نفر هستیم و بیش از 4000 مشتری در 60 کشور به ما اعتماد دارند. آینده در دستان یک تیم انسانی کامل است که با ادغام آتی مناسب ترین ها در بین نسل سوم خانواده به دستگاه های مدیریتی و دولتی آموزش داده می شود، گسترش می یابد و تقویت می شود.

گارانتی توزیع کننده

ما بیش از 60 سال تجربه خود را برای حل مشکلات مشتریان و ایجاد حداکثر اعتماد متقابل، کلید موفقیت، در خدمت شما قرار می دهیم.

کار ما به عنوان یک توزیع کننده محدود به ارائه یک ابزار برش به مشتری نیست. ما در UTILTALL کار می کنیم تا مشتری خود را واقعاً بشناسیم، نیازهای آنها را درک کنیم و به طور مؤثر در فرآیندهای بهبود آنها را همراهی کنیم.

برنامه‌ریزی دقیق در محتوا و دفعات ملاقات، نزدیکی و همراهی در درمان، تضمین مطلق توصیه‌های ما و مشارکت متخصصان ما در مدیریت کارآمد، دارایی‌هایی هستند که ما در زندگی روزمره خود گنجانده‌ایم.

نزدیکی و ذهنیت باز به ما این امکان را می دهد که با تغییرات مستمری روبرو شویم که فرآیندهای تولید با کارایی و تضمینی دستخوش آن می شوند.

لجستیک

ما به تعهدات خود عمل می کنیم و مشکلات را پیش بینی می کنیم تا مشتری در زمان و مکانی که به آن نیاز دارد مناسب ترین ابزار را داشته باشد.

ما بیش از 50000 مرجع را به طور مؤثر مدیریت می کنیم تا مشتریان ما در زمان و مکان نیاز ابزار خود را داشته باشند، به آنها مشاوره داده و به آنها در مورد تکامل سفارش خود پیگیری کنند.

کنترل جامع و مستمر زمان تحویل امکان پیش بینی و تصحیح هر حادثه را قبل از تبدیل شدن به یک مشکل فراهم می کند.

ما چابک و منعطف هستیم، با ارائه محصول انتخابی در 24 ساعت هزینه پستی، از انبار مرکزی ما تا هر نقطه در کاتالونیا، با نیازهای مشتریان خود سازگار می شویم. در صورت لزوم خدمات تحویل فوری داریم.

افرادی که حل می کنند

انتخاب و آموزش مستمر تیم انسانی ما در سطح فنی، تجاری و عملیاتی تضمین اصلی و موتور بهبود مستمر ما است.

در UTILTALL ما متقاعد شده‌ایم که بهترین ابزار، ابزاری است که نیاز خاص هر فرآیند را به بهترین شکل برآورده کند. هیچ ابزار بدی وجود ندارد، اما ابزارهای ضعیف انتخاب شده اند.

بخش فنی ما واجد شرایط خاص برای یافتن مناسب ترین ابزار برای هر نیاز از میان گزینه های متعدد ارائه شده توسط شرکت های نمایندگی ما است.

دانش گسترده و عمیق محصول به ما این امکان را می دهد که تمام راه حل های پیشنهادی خود را تضمین کنیم و همیشه به دنبال بالاترین قابلیت اطمینان و سودآوری فرآیند هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *